Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


13. 03. 2018

Měly olympioničky anionky?

Během olympijských her se nám vybavily menstruační vložky anionky. Proč? Protože je běžně vrcholové sportovkyně používají. Nejsou vidět ani při drobnohledném prozkoumávání, přesto plní svou funkci nadstandardně a ještě řeší plno problémů.

Než jsme před asi 6ti lety začali dodávat anionky svým zákaznicím, netušili jsem, jaké mají vlastnosti. Po narození dcery je žena vyzkoušela a došla k tomuto závěru:

Kdo jednou anionové vložky zkusí, již je nosit musí...

Aniontky (anionky) - hygienické antibakteriální vložky s anionovým čipem - jsou určené pro každý den, ženy i muže, dokonce i děti. Zajistí zdraví, sebevědomí a jistotu v každém věku. Na českém trhu jde o unikátní výrobek, jehož vlastnosti jsou pro spotřebitele neuvěřitelné, avšak skutečné.

Anionové vložky mají vysoce absorpční schopnosti a unikátní anionový "čip" - světový patent! Prokazatelně léčivé účinky minimalizují výtoky, záněty, infekce a působí blahodárně na organismus ženy. Proto se doporučují používat i preventivně (intimky).
Jsou prodyšné, obsahují 100% přírodní materiály, jsou vhodné i pro alergiky, posilují imunitní systém, likvidují bakterie, viry, houby, plísně, odstraňují pachy.

V Evropě i v Česku si velmi rychle tyto luxusní vložky získaly oblibu u všech věkových kategorií žen.