Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu

 

Ulož.to - sdílejte snadno data

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Antibiotika ničí dobré bakterie
23.04.2018

Antibiotika ničí dobré bakterie

Bohužel jakmile užíváte antibiotika (ATB), pak si totálně vytřískáte ze střev i dobré bakterie - stačí 2 tablety a je po nich.

Pokud se domníváte, že vám při léčbě antibiotiky pomohou mírnit jejich likvidační účinky lactobacily, tak jste na omylu. Ve skutečnosti nezachráníte nic. Opakováním antibiotik se tedy připravíte o vše, co vás paradoxně před bakteriemi chrání.

A protože jsou bakterie na antibiotika rezistentní (jednoduše si z ATB nic nedělají), vesele se tak pomnoží a zaútočí po několika dnech znovu. Výsledkem je neustálý koloběh nemocí, nulová funkčnost střevní mikroflory a oslabení stěn střev. Lékaři pak dokola vytloukají klín klínem a vesele předepisují další antibiotika. Navrátit zpět zdravou střevní mikroflóru trvá dlouhé měsíce a v nejhorším případě se to nemusí podařit vůbec.

Že to bez antibiotik nejde? Ale jde. Několik let nás o tom v praxi přesvědčuje Pink Grape.

Už jsme s ním vyřešili spálové angíny, streptokoky, nasazovali jsme na e.coli (způsobuje záněty močových měchýřů), plicní chlamydie, klasické angíny, záněty dutin, záněty středního ucha, střevní chřipky...prostě s ním pracujeme vždy, když konkrétní nemoc způsobuje virus či bakterie.

Tam, kde by lékaři nasadili ATB, nasazujeme Pink grape a jen upravujeme výši dávkování. Nikdy nás nezklama. Zatím mě za cellou dobu nezklamal. Dokonce i při aktivních boreliích se ukázal jako super zabiják, i když jsme v to nikdo nedoufal. Jediné, s čím si neporadí, jsou kvasinky -  zde stačí nasadit acidofilní mléko a vysadit ze stravy cukry. Reakce je znát již druhý den...

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Queen Euniké partner, Euniké partner, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partnerBeautik, Margitex, BH test, Ageloc me, Alternativní doktorka, QE Partner, Hledák, CZIN.eu, Hrabárna kostek

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz