Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 3 785 Kč (159 euro)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 1 200 Kč (50 euro)

Blog

Antibiotika ničí dobré bakterie

23. 04. 2018

Bohužel jakmile užíváte antibiotika (ATB), pak si totálně vytřískáte ze střev i dobré bakterie - stačí 2 tablety a je po nich.

celý článek

Co je kolostrum (colostrum)?

09. 04. 2018

První výživou novorozence po porodu je kolostrum / mlezivo, latinsky nazývané colostrum. Colostrum obsahuje látky zásadně ovlivňující imunitu, která tvoří ochranu organismu před negativními vlivy vnějšího prostředí (bakterie, viry) a tím umožňuje zdravý vývoj jedince.

celý článek

Do 26 let jste v pohodě, ale pak začne vaše tělo stárnout!

06. 04. 2018

Často se lidé domnívají, že úbytek kolagenu je pouze kosmetická záležitost, ale opak je pravdou. Kolagen se nám obnovuje v těle 3 x do roka, avšak, pouze do věku cca 26-30 let.

celý článek

Proč jsou mikronizované doplňky stravy účinnější?

04. 04. 2018

S pokrokovou technologií mikronizace částic přišla koncem 20. století česká farmaceutická firma v pod vedením PharmDr. Milana Krajíčka. Mikronizace, nebol-li zmenšování rozměrů z milimetrů na mikrometry, zvyšuje kvalitu a užitnou hodnotu výrobků.

celý článek

Artrózou - nemocí kloubů - trpí každý druhý senior. Braňte se dřív, než postihne i vás!

27. 03. 2018

Artróza, osteoartróza, artritida, revma...čert by se v tom vyznal. Proto jsme v tom udělaly trochu pořádek a vysvětlíme si, co je která nemoc a jaké na ni platí řešení.

celý článek