Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu

 

Ulož.to - sdílejte snadno data

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Galvanická žehlička je oblíbená u světových celebrit i českých žen
15.03.2018

Galvanická žehlička je oblíbená u světových celebrit i českých žen

Účinky žehličky na vrásky znají i hollywoodské celebrity. Ty, co se s tím netají, známe také unás v ČR.

Několik let se nejprve v profesionálních sálonech nechala žehlit Sophia Loren, která nikdy neprodělala plastickou operaci a v současné době se žehlí v pohodlí svého domova. Kouzlu žehličky na vrásky podlehl i Brad Pitt a Nicole Kidman. V neposlední řadě se, i když trochu nechtěně, přiznal American Idol Simon Cowell.

Sophia Loren nikdy nepodstoupila facelift. Na její tváři můžete i dnes jasně vidět, jak je svěží a zářivá. Pokud chcete i po 70ti letech vypadat také tak dobře, nebojte se do žehličky na vrásky investovat.
"Proč bych chodila na plastiku obličeje, když od 50 let absolvuji pravidelně galvanické žehlení ....." říká Sophia Loren narozena 20.9.1934.

Brad Pitt si je vědom, že jeho krása pomalu upadá vlivem stárnutí a tak začal žehličku na vrásky také používat. Tuto skutečnost přiznal německému časopisu Bunte.
Magazín Vogue se zase  zaměřil na Nicole Kidman, která se svěřila, že miluje pravidelné žehlení obličeje a na červeném koberci se bude procházet pouze pokud bude vyžehlená, aby ještě více vynikla její udržovaná pleť.

Simon Cowell nejprve tajil, že se o svou pleť stará galvanickým žehlením. Nakonec to z něj však reportérka Terry Seymour dostala. Podívejte se na usvědčující videozáznam. Simon Cowell je známý ze světových soutěží, hledající talent. Jeho obličej musí vypadat skvěle.

Galvanická žehlička - patent z USA - byla v ČR oficiálně představena v roce 2008. Dva roky si musela budovat postavení na trhu. Do té doby se galvanické ošetření nabízelo pouze ve vybraných salónech za poměrně vysoké náklady. Americká domácí verze však postupně získávala své klientky, které byly za ni ochotny zaplatit i dvojnásobnou částku, než je její současná cena. Mezitím se z Číny dostaly do Evropy přístroje, které se snažily americkým průkopníkům omlazení konkurovat cenou. Patent je však patent a ten se okopírovat nedá.
Napodobeniny dost často probíjely a s odstupem času jejich majitelky nepoznaly žádný rozdíl. Americký originál si i přes poměrně vysokou cenu udržel postavení na trhu a dosud nebyl žádným jiným přístrojem pro domácí užívání překonán.

Aby galvanické ošetření mělo správné výsledky, vyvinuli k němu "Amíci" i speciální kosmetiku s technologií ageloc, za kterou obdrželi titul Nejlepší výrobek roku 2010 v nejprestižnějším mezinárodním obchodním oceněním The Stevies. Ageloc je ve světě jediná technologie vytvořená na redukci viditelných známek stárnutí tím, že se zaměřuje na tohoto neviditelného a dlouho neznámého tvůrce volných radikálů v epidermu.

Když tohle spojíte s živým kolagenem, máme tu dokonalý recept na krásnou a nestárnoucí pleť - jenom ta první investice se zdá poněkud vyšší....

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Queen Euniké partner, Euniké partner, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partnerBeautik, Margitex, BH test, Ageloc me, Alternativní doktorka, QE Partner, Hledák, CZIN.eu, Hrabárna kostek

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz