Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


03. 09. 2018

Jak užívat české colostrum Powerful Worker

Dost často musíme vysvětlovat, jak pracovat a užívat produkt českého výrobce Powerful Worker, který mimo jiné obsahuje i colostrum (kolostrum). Zde je odpověď.

Colostrum je vhodné v období chřipek a nachlazení, při nízké imunitě.

Dávkování u dětí, které jsou často nemocné
Doporučujeme dávkovat Powerful Worker po dobu 3 měsíců a to tak, že se 10 dní bere, 10 vynechá.

Nastavení střevní mikloflory při a po antibiotikách
Místo antibiotik volíme u klientů raději Euniké Pink Grape, ale pokud někdo podlehl nesmyslu jménem antibiotika, pak i tenhle humus lze v organismu zachránit. Stačí 2 měsíce užívat PW.

Dávkování všeobecně

  • preventivně 2 tobolky denně večer, lze i 1-0-1
  • při náznaku nemoci 2-0-2
  • při nádorovém onemocnění 8 až 10 tobolek denně
  • pro malinké děti 1/2 tobolky vysypat do příkrmu

V praxi používáme pouze colostrum Powerful Worker, u kterého máme jistotu, že je nejvyšší kvality s IGG 40 (měřeno imunodifuzí při 37 stupních Celsia). Výhodou tohoto měření je, že kvalita se kontroluje při výstupu, kdy kolostrum je již připraveno k tobolkování a ne při vstupu, kdy každé kolostrum by mělo mít IGG 40. A proč není drahé? Protože každý výrobce ví, že surovina pro výrobu colostra v doplňku stravy je levná.