Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu

 

Ulož.to - sdílejte snadno data

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Přírodní antidepresivum Magenta využívá síly magnólie
18.03.2018

Přírodní antidepresivum Magenta využívá síly magnólie

Doplněk stravy Magenta obsahuje extrakt kůry Magnolie (Magnolia officinalis), která je významnou léčivou rostlinou v Asii. Tradičně se používá v Číně a Japonsku. Přípravek je dále obohacen extraktem z šištic chmele a inositolem, který patří do skupiny vitaminu B a je považován za vitamin krásy a zdraví. Účinnost Magenty byla zvýšena mikronizací.

Zkušenosti reálných uživatelů aneb na kom jsme ji testovali

Přepracované maminka - podnikatelka
Naprosto vytížená a ustaraná podnikající matka propadla depresím, když začala dělat chyby ve svém podnikání a nezvládala zároveň chod o domácnost. Nepomohl ani útěk do přírody. Magenta zabrala druhý den, kdy nastalo výrazné zlepšení nálady. Do týdne byla žena zase plná síly, elánu a plně soustřěděná. To co se dříve zdálo nemožné, hravě zvládla během chvilky.

Vystresovaná bankéřka
Neustálý tlak od šéfů na plnění plánů a také špatné vztahy s muži přivedly mladou bankéřku na pokraj zhroucení. Když ani po týdnu dovolené, kterou ztrávila na lůžku, nepomohlo, obrátila se na mě a zkusili jsme Magentu. Zde to trvalo 4 dny, než se projevilo zlepšení nálady a harmonizace. Žena pravidelně používala Magentu 2 měsíce. Nyní užívá pouze nárazově, kdy zase pociťuje stavy úzkosti.

Vyčerpaný dělník
Pan K. je muž středního věku, který se živí každodenním chozením na pravidelnou směnu do továrny. Po práci musí doma plnit další úkoly téměř každý den. Vzhledem k tomu, že mu nediriguje jen žena, ale i tchýně, dostaly se jeho nervy na pokraj sil a dokonce uvažoval o sebepoškozování. Jeho problém postupně narůstal natolik, že se rozhodl vyhledat lékařskou pomoc. 2 roky následně strávil na antidepresivech vydávaných na předpis. Postupně se však objevovaly zdravotní potíže - otékání nohou, bolesti žaludku. Ošetřující lékař se dozvěděl o Magentě a zkusil postupně pana K. dostat z neurotik na přírodní Magentu. Po půl roce se muž zbavil návyku na neurotikách a obtíže ustaly. Zároveň dokázal být vůči panovačným ženám asertivní i bez léků.

Přetížený podnikatel
Milan začal užívat Magentu 2-1-2 po dobu 14 dní. Po dvou týdnech hlásil, že mu změnila život. Uklidnil se, uvolnil a i jeho zaměstnanci pocítili, že se něco změnilo. Milan totiž dokázal u nich vidět i to, co kvůli přepracovanosti neviděl a uděloval pochvaly, které zvýšily i následnou produktivitu firmy.

Maminka s laktační psychózou
Pro Magentu se Monika  rozhodla sama, aby nemusela užívat chemické tablety. V jejím případě to chvíli trvalo, ale dostala se z toho. Maminka i miminko jsou oba v pořádku.

Pokud už užíváte antidepresivum, nevadí, ale po zlepšení stavu a po domluvě s vaším ošetřujícím lékařem můžete začít upravovat dávky chemických antidepresiv a postupně je nahrazovat přírodní Magentou.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Queen Euniké partner, Euniké partner, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Beautik, Margitex, BH test, Alternativní doktorka, QE Partner, Hledák, CZIN.eu, Hrabárna kostek

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz