Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ZBOŽÍ V AKCI


20. 03. 2018

Biologicky aktivní přírodní živý kolagen Inventia

Natural Collagen Inventia byl na český trh uveden v červeném balení, stejně jako je dodáván do USA, Spojených arabských emirátů, Ruska, Rumunska Anglie a dalších zemí.

S kolagenem jsme se poprvé setkali před 8 lety, kdy pomohl v rodině vyřešit dlouhodobé problémy s akné. Od té doby na něj nedáme dopustit. Je populární díky výborné regeneraci pleti, která tak vůbec nestárne.  Používáme ho na pleť, kde kromě akné pomohl odstranit i jizvu, kterou měla žena od dětství přes celou tvář. Řešíme s ním oděrky, řezné rány, u dcerky odřená kolena, neštovice jsme s ním ťupkali a dokonce i zacelil ránu na bradičce, když si ji rozsekla pádem na studni a vypadalo to na šití. Věděli jsme, že to půjde i bez chirurgického zákroku. Také začínající ekzém zmizel do týdne a odřený nosánek od rýmy byl v pořádku po 8 hodinách spánku. Je toho víc, na co lze kolagen od Inventia použít. Maminka si ho oblíbila až po zjištění, že jí pomáhá na oteklé oči a opary. Teď i u ní je zaběhnutý.

Vše, co je zde jmenováno, dokáže biologicky aktivní kolagen od Inventia, s jnými kolageny na trhu nelze rozhodně srovnávat, proto jiné ani neprodáváme, i kdyby nám je dodávali zadarmo.

Více o účincích biologicky aktivního tropokolagenu s trojitou helisou na www.tropokolagen.cz