Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Doprava a platba
DOPRAVA a PLATBA


Po odeslání vždy obdržíte informaci s číslem balíku. Všechny zásilky jsou řádně pojištěny. Nemůže se tedy stát, že o své zboží či peníze přijdete.

Všechny balíky podáváme přes službu Zásilkovna.
Ta následně roztřídí balíky podle toho, jaký druh dopravy si vyberete a předá konkrétnímu dopravci. Termín dodání je D+2.


Druhy dopravy, které poskytujeme

 •   DPD - rozvoz po celé ČR na adresu DPD - rozvoz po celé ČR na adresu (dobírka)

  Objednávka nad 900
  Kč......Cena: 55,- Kč
  Objednávka do 899 Kč ......Cena: 89,- Kč


  Balíček vám přiveze kurýr už druhý pracovní den po té, co ho odešleme. Zaplatíte v hotovosti při převzetí. V den doručení se dozvíte časové rozmezí 1 hodiny, kdy se kurýr zastaví s balíčkem na vaší adrese. Pokud by vás přece jen nezastihl, pokusí se o doručení následující pracovní dny ještě 2x.
  Snadno si můžete změnit místo i termín doručení. Před doručením vám DPD pošle e-mail a SMSku s číslem balíčku. Číslo stačí zadat do aplikace DPD Kurýr a rázem získáte absolutní kontrolu nad celým doručením. Jeden den před plánovaným doručením můžete: změnit místo a termín doručení, napsat svému kurýrovi.
  Kontakt: 225 373 373 (225 DPD DPD) - v pracovní dny 7:00 - 18:00
  Tento druh doručení poskytujeme při platbě na dobírku i při platbě předem

 •   ZÁSILKOVNA - doručení v ČR nebo SK do zvolené pobočky

  ČR: Objednávka nad 1000 Kč......Cena: 0,- Kč
  ČR: Objednávka v hodnotě 500 Kč až 999 Kč ......Cena: 39,- Kč
  ČR: Objednávka do 500 Kč ......Cena: 60,- Kč

  SK:
  3,60 EUR

  Po objednání budete vyzvání k výběru místa, kam si přejete zásilku doručit. Osobně si vyzvednete zboží dle vámi zvoleného výdejového místa. Jakmile Zásilkovna od nás obdrží zboží k přepravě, okamžitě vám pošle email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout nebo pro ni třeba někoho poslat.
  Kontakt: tel: +420 216 216 516 - v pracovní dny 8:00 - 18:00, www.zasilkovna.cz
  Tento druh doručení poskytujeme na Slovensko pouze po předem přijaté platbě, v ČR lze i na dobírku.

 •   ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY - doručení v ČR na adresu

  Cena: 105,- Kč

  Službu Balík do ruky poskytuje Česká pošta, která o pohybu zásilky informuje na e-mail a SMS. Zásilka je doručována na jakoukoliv adresu v ČR. Ve všední dny se doručuje mezi 8:00-16:00 hodinou. V lokalitách krajských měst doručuje pošta v časových pásmech 8-14 hod a 13-19 hod.
  Pokud vás neszastihnou na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík je uložen na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce. Úložní doba je 7 dní, lze však prodloužit na 14 dní.
  Tento druh doručení poskytujeme pouze po předem přijaté platbě

 •  GLS SLOVENSKO - doručení kurýrem na adresu na Slovensku

  Objednávka v hodnotě do 7.999 Kč .......Cena: 140,- Kč (5,46 EUR)
  Objednávka v hodnotě 8.000 Kč až 17.999 Kč .......Cena: 180,- Kč (7,02 EUR)

  GLS doručuje balíky od pondělí do pátku během běžné pracovní doby. Standardní čas doručení na Slovensko je 24 až 48 hodin. GLS o zásilce informuje formou SMS, e-mailu a kurýr před doručením volá.
  Tento druh doručení poskytujeme pouze po předem přijaté platbě

 

Formy plateb, které přijímáme

 • Platba dobírkou https://www.eshop-rychle.cz/images/payment_3000.png

  Cena této služby: 50 Kč

  Zboží bude odesláno na Vámi uvedenou adresu. Při převzetí uhradíte v hotovosti. Na dobírku zasíláme pouze přes společnost DPD a Zásilkovnu v ČR. V pobočkách Zásilkovny můžete dobírku hradit platební kartou.

 • BANKOVNÍ PŘEVOD na náš účet vedený v mBank BANKOVNÍ PŘEVOD na náš účet vedený v mBank

  Cena této služby: ZDARMA