Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

 


Spolupráce
Spolupracujte s námi

Proč s námi spolupracovat?

  • Jsme partnery silných společností a výrobců
  • Vyhledáváme kvalitní zboží z celého světa
  • Náš tým má více jak 15 let praxe (maloobchod, velkoobchod, eshop, marketing, www)
  • Komunikujeme srozumitelně - víme, že spoustě věcí nemusíte rozumě Hrajeme fair-play stejně jako naši partneři
Český výrobce Queen Euniké se specializuje od rpku 2008 na sortiment kvalitních a zdraví prospěšných přírodních doplňků stravy stavěných převážně na celosvětově velmi žádané sladkovodní řase (chlorela). Všechny produkty mají mezinárodně uznávaný certifikát GMP a HACCP. Od surovin až po finální "tobolku" je výroba pod neustálým farmaceutickým dohledem. Největší důraz je kladen na kvalitu, která dává výrobku maximální funkčnost a účinnost. Při zpracovávání jsou používánynejmodernější technologie a nejkvalitnější suroviny.
VELKOOBCHOD + provizní systém výrobce (Euniké partner)
Firma INVENTIA vznikla v roce 2003. Hlavním cílem firmy byla dynamická propagace světově jedinečného vynálezu v oboru kosmetologie, kterým se nepochybně stal přírodní kolagen společnosti Inventia. Je to živá bílkovina, revoluční objev! Společnost Inventia na trh postupně zavedla nové kosmetické výrobky, které se v ČR velmi dobře prodávají díky svým schopnostem a účinkům.
VELKOOBCHOD + provizní systém českého distributora
WellU zastupuje na českém trhu značku Larens (luxusní kosmetika s kolagenem a rybími peptidy) a Nutrivi (doplňky stravy). Posláním je dodávat kvalitní výrobky vlastních značek a všeobecně známé kosmetické přípravky a výrobky pro každodenní použití za výhodné ceny.
VELKOOBCHOD + provizní systém výrobce
Lady Anion dodává na český trh anionové menstruační vložky s anionovým čipem obohacené o technologii infračerveného záření. Obchodní filozofií výrobce anionových vložek je nabídnout ženám nejvyšší skutečnou kvalitu, kterou současné technologie umožňují.
VELKOOBCHOD